Iphone X Ekran Cam Değişimi cep telefonlarında meydana gelen ekran hasarları kimi zaman sadece cam hasarı ya da ön cam hasarı olarak adlandırılmaktadır. Durum böyle olduğunda ise cihaz sahipleri sadece 20 dakika gibi kısa bir süre içerisinde Iphone x cam değişimi ya da ön cam değişimi olarak adlandırılan işlemi yaptırarak kısa sürede cihazlarını kullanmaya geri dönmektedirler.

Ancak ıphone x cam değişimi diğer android cep telefonlarına nazaran ve yine diğer Iphone modellerine göre çok daha zor yapılmaktadır. Sebebi ise apple her geçen gün kendi modeline ait cihazları daha farklı kılmaya çalışmak istemesidir.

Ancak alanında uzman olan Tufan İletişim Apple’ın yapmış olduğu bu değişiklikleri yakından takip ettiği için hiç bir sorun yaşamamakta ve ustalıkla cihazın cam değişimini yapmaktadır. Tufan iletişim’in ücretsiz kargosuyla bir günde iphone x cam değişimi gerçekleşir.

İphone Ekran Değişim Fiyatları

Cep Telefon Ekran Değişim Fiyatları

Müsteri Değerlendirmelerimiz

Iphone x Cam Değişimi Zorluklarının Nedenleri Nelerdir?

 • Apple Iphone 8 plusa kadar olan bütün cihazlarında çıtayı ekrana monte etmektedir. Ancak ıphone x cam değişimi yaptırmak isteyenler bu noktada çıtanın ekrana değil ana cihaza monte edildiğini bilmesi gerekir. Bu durum iPhone x cam değişikliğini zorlaştıran başlıca etkendir.
 • Çıtanın ekrana monte ediliyor olması tamir esnasında dokunmatiğin yukarıdan aşağıya kadar çatlamasına ya da ekranın hasar görmesine neden olmaktadır. Bu da Iphone x cam değişimi yaptırmak isterken durumun ekran değişimine dönüşmesine neden olmaktadır. Bu yüzden profesyonel ekipmana sahip olmayan hiçbir telefon servisi bugün Iphone x cam değişimi riskini göze almamaktadır.
 • Değişim esnasında karşılaşılan diğer zorluk ise kırık camın çıkartılmasıdır. Bu işlem esnasında cihazın üst polarizasyonu çizilebilir ki bugün bu kısmın değişme ihtimali bulunmamaktadır. Iphone x cam değişimi sırasında cihazdaki üst polarizasyon hasar görürse cam değil ekran değişmek zorundadır.
 • Cihazın sökülmesi esnasında karşılaşılan bu zorluklar cam değişimi yapıldıktan sonra da hala devam etmektedir. Iphone x cam değişimi yapıldıktan sonra cihaz yine usta bir el tarafından monte edilmelidir. Aksi takdirde cep telefonu ana ekranı hasar görür ve cihaz sil baştan daha ciddi bir tamir işlemine girmek zorunda kalır.

Bütün akıllı telefon ekran değişimleri, cam değişimleri Tufan İletişimle hızlı ve hesaplı..

1 review for Iphone X Ekran Cam Değişimi

 1. Avatar
  5 out of 5

  Celal Duru:

  İPhone X ekran değişimi ne kadar acaba ?

  • Tufan İletişim

   Tufan İletişim:

   Merhaba Celal bey iphone x ekran değişimi 990 TL efendim

Yorum ekle

“Kargolarınız ücretsizdir ve ücretsiz kalmaya devam edecektir.”

Kargo konusunda ülkemizin en güzide kuruluşu olan MNG kargoyla özel anlaşmamız var. Markası ne olursa olsun cep telefonunuzu MNG kargo personelleri gelir, evinizden teslim alarak firmamıza ulaştırır. Ekran, cam değişimi, soket değişimi entegre değişimi vb. bütün sorunlar için yapacağınız ilk ve tek iş, MNG kargo müşteri temsilcilerini aramaktır. 317 321 029 kargo Numaramız 7/24 hizmetinizdedir.

logo yurtici Gönderi Kodu: 409 674 927

logo yurtici Telefon: 444 99 99

Tufan İletişim’i diğer teknik servislerden ayıran tek fark “ücretsiz kargo çağırmak” değildir. Paketlemelerde havalı ambalaj sistemi kullanıyoruz. Çünkü bir emanet olarak bize gönderdiğiniz cep telefonunuzda ezilme, yamulma, kırılma gibi zararlar oluşmasına izin vermeyiz. Amacımız cep telefonunuzun tamirden sonra da en kaliteli şekilde kullanmanızı sağlamaktır.

NOT: Lütfen göndermiş olduğunuz kargonun içerisine TELEFON, ADRES, varsa TELEFON ŞİFRENİZİN BİLGİLERİNİ eklemeyi unutmayın.

Ödemeyi Nasıl yapabilirim ?

Kargo şirketleri ile gelen ürünler elimize ulaşıldıktan sonra genel testlerini yapıyoruz.Telefonun masrafını cıkardıktan sonra siz değerli müsterilerimize sunuyoruz müsteri onayı aldıktan sonra onarımına başlıyoruz.Cep telefonunuz hazır halla geldikten sonra SSS Bölümünde sistemimizde kayıtlı olan banka bilgilerimizden havale veya EFT  yaptıktan sonra  faturasını kesiyoruz.cihazınız hazır olup aynen gün içerisinde dilediğiniz kargo şirketi  ile sizlere garanti belgesi ve faturası ile beraber gönderiyoruz..

İletişim Bilgilerimiz

Hasanpaşa İş Bankasını geçtikten sonra tabelada
CEP TELEFONU HASTANESİ – TUFAN İLETİŞİM(yazan köşe dükkan)

Ulaşım İmkanlarımız

Söğütlü çeşme metrobüs durağına 2 dk
Fikirtepemetrobüs durağına 3 dk
Ziverbey minibüs yoluna 2 dk
Ziverbey 5 dk
Pendik Metrosuna 5 dk
Marmaraya Yakın
Kadıköy tarafından gelirken Hasanpaşa İş bankasını geçince ilk telefoncu

İletişiminiz bol, hattınız açık olsun..!

Ücretsiz kargo çağırmak

Kadıköy’de hizmet veren en eski cep telefonu teknik servislerinden olan firmamız kaliteden taviz vermeden hizmet üretmeye devam ediyor. Tufan İletişim olarak zaman kaybına tahammül edemeyen siz değerli müşterilerimizin sorunlarını en kısan zamanda çözmeye gayret ediyoruz.

Yıllardır kullandığımız cep telefonlarında zaman zaman tamir ve değişim sorunlarıyla karşılaşıyoruz. Biz sadece telefon tamirine değil tamir sonrası çözüme odaklı bir firma olarak sizlere yardımcı oluyoruz.

Ücretsiz Kargo Hizmetimiz

Sektöründe bir numara olmayı hedefleyen firmamız ülkemizde sıkıntılı olan “onarım sonrasında da hizmet” sektöründe de öncü kuruluştur. Ülkemizde yeterince dikkate alınmayan “onarım sonrası hizmet” konusunda garanti veren tek kuruluşuz. 7/24 hizmet prensibiyle hareket eden firmamız, sorunlarınızı en ivedi bir şekilde çözmek için derhal iletişime geçeriz. Çünkü vizyonumuz müşteri memnuniyetini en yüksek yerde tutmaktır. Tamir olsun, değişim olsun her türlü sorununuza en kısa zamanda çözüm üretiyoruz. Unutmayın, bize tamir için gönderdiğiniz telefonlarınızda yapılan her türlü işlem firmamız tarafından garanti altındadır. Çağın ve teknolojinin getirdiği anlayışına uygun olarak servisimizi ve hizmetimizi güncelliyoruz.

Edirne’den Artvin’e, Hakkari’denTrabzon’a ülkemizin her yerinden bize çok rahat ulaşabilir, ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Kargo ile gönderdiğiniz ürünler için tek kuruş ödemenize gerek yoktur. Gönderdiğiniz cep telefonunuz bize ulaşır ulaşmaz aynı gün içinde sizinle görüşme sağlıyoruz. Uzman profesyonel ekibimizle aynı gün içinde arızalı cihazınızı tamir ediyor, kargo ile adresinize gönderiyoruz.

*kargolar tek taraflı ücretsizdir.

0216 330 12 12
0553 711 72 72
0553 722 72 72 (whatsapp)

yol tarifi aciklama 1

Bizi Takip Edin

Adres

Hasanpaşa Mh. Kurbağalıdere Cd. No:66/A, Kadıköy, İstanbul
destek[@]telefontamircin.com
Tel: 0216 330 12 12
Gsm: 0553 722 72 72
WhatsApp Logo What's App Destek